Úvod Politika Brzezinski priznáva, že bude ťažké nastoliť svetovládu

Brzezinski priznáva, že bude ťažké nastoliť svetovládu

Foto: archív

Obamova pravá ruka, globalista Zbigniew Brzezinski tvrdí, že svetové elity dnes čelia bezprecedentnej situácii. Hoci je ich moc väčšia ako kedykoľvek predtým, schopnosť udržať kontrolu nad politicky prebudenými masami na svete je na historickom minime. Vedomie ľudstva sa s vyššou dostupnosťou informácií zvyšuje. Masy sa bránia, nevychádzajú politikom v ústrety a bojujú proti tomu, čo sa im nepáči.

Preto je podľa Brzezinského čoraz ťažšie presadzovať agendu Nového svetového poriadku (New World Order – NWO) a nastoliť jednu svetovú vládu, opierajúcu sa o jednu svetovú menu, armádu a kompletne očipovanú populáciu. Je presvedčený, že „v minulosti bolo jednoduchšie ovládať milión ľudí, a to doslova, ako ich fyzicky zlikvidovať“, kým „dnes je neporovnateľne jednoduchšie milión ľudí zabiť, ako ich milión ovládať“.

V súčasnom svete totiž pre vplyvných agentov NWO, posadnutých eugenikou a depopuláciou, nie je problém zlikvidovať akékoľvek množstvo ľudí. Ich plán, vytesaný do Georgijských kameňov, označovaných aj za americký stonehenge, okrem iného zahŕňa zníženie svetovej populácie na 500 miliónov, čo je ľahšie ovládateľný počet otrokov ako súčasná celosvetová populácia.