Multimiliardár a zakladateľ Microsoftu Bill Gates na stretnutí elitnej neziskovej nadácie TED otvorene priznal, že cieľom súčasného zdravotníctva a konkrétne očkovaní je zníženie počtu obyvateľov Zeme.

Nebezpečné vakcíny
Príčina Gatesovej otvorenosti tkvie zrejme v zložení publika. Na konferencii TED (Technology, Entertainment, Design) vystupujú známe osobnosti a bežný smrteľník sa na ňu len tak ľahko nedostane. Medzi sponzormi organizácie figuruje napríklad IBM alebo vojenskopriemyselný gigant General Electric.

Podľa multimiliardára spôsobuje vysoké emisie oxidu uhličitého človek, ktorý je tak priamo zodpovedný za údajné otepľovanie zemegule.

GATES PONÚKA „JEDNODUCHÉ“ RIEŠENIE – ZNÍŽIŤ STAV ĽUDSKEJ POPULÁCIE POMOCOU OČKOVACÍCH LÁTOK, ČÍM KLESNÚ AJ EMISIE.

Rovnaký cieľ má podľa neho celý súčasný systém zdravotnej starostlivosti, konkrétne reprodukčné zdravotníctvo. Potvrdil tak výsledky výskumov, podľa ktorých očkovacie vakcíny obsahujú látky znižujúce plodnosť či dokonca priamo vyvolávajúce sterilitu, ako aj rôzne ochorenia ako autizmus či poruchy imunity.

Foto: archív
Foto: archív

Altruisticky pôsobiace vyhlásenia Gatesa, že v najbližších rokoch poskytne 10 miliárd dolárov na vývoj nových očkovacích látok, tak nadobúdajú nový význam.

Skrytá forma interrupcie
Začiatkom 90. rokov trápila Nikaraguu, Mexiko a Filipíny zvláštna „epidémia“ – množstvo zdravých mladých žien potratilo počas druhého a tretieho trimestra. Ďalšie pokusy o graviditu sa skončili rovnako a nasledovala neplodnosť. Vedcom dlho trvalo, kým našli spoločného menovateľa.

ZISTILI, ŽE VŠETKY POSTIHNUTÉ ŽENY SA ZÚČASTNILI NA HROMADNEJ VAKCINÁCII PROTI TETANU, ORGANIZOVANEJ SVETOVOU ZDRAVOTNÍCKOU ORGANIZÁCIOU (WHO) A FINANCOVANEJ Z ROCKEFELLEROVHO FONDU.

Rímskokatolícka organizácia Comite Pro Vida sa rozhodla vakcínu otestovať. Roztok obsahoval ľudský chorionický gonadotropín (HCG), prirodzený hormón potrebný na udržanie tehotenstva. Ten zabraňuje menštruácii a imunologicky pripraví maternicu na plod. Ak sa však agens tetanu skombinuje s HCG, stimuluje tvorbu protilátky, ktorá vyvoláva u žien neschopnosť donosiť dieťa. Inými slovami, vakcína predstavovala skrytú formu interrupcie.

Foto: archív
Foto: archív

Deštruktívny vplyv
Pokračovanie tejto línie predstavujú geneticky modifikované plodiny. S podozrením na ich deštruktívny vplyv na ľudí prišiel ako prvý istý juhoafrický toxikológ, ktorému sa nepozdávala epidémia neplodnosti v rozvojových krajinách.

Na verejnosť prenikli dokumenty OSN, kde sa svetová populácia delí na zlatú elitu, strednú skupinu a takzvanú výpomocnú skupinu, teda obyvateľstvo rozvojových krajín. Práve tá by mala padnúť za obeť pri znižovaní počtu obyvateľstva Zeme.

Biotechnická spoločnosť Epicyte Mitch Hein v súvislosti s tým odhalila ďalší mechanizmus uskutočňovanie zámeru Gatesa a Rockefellera. Ženám postihnutým istým typom imunitnej neplodnosti boli odobraté určité protilátky. Izolované gény boli potom vložené do genómu kukuričných semien, dodávaných do krajín tretieho sveta.

TÁTO GENETICKY UPRAVENÁ KUKURICA SPÔSOBUJE, ŽE SPOMÍNANÉ PROTILÁTKY PRIĽNÚ K POVRCHU SPERMIÍ, KTORÉ POD ICH VÁHOU STRATIA POHYBLIVOSŤ.

Iná modifikácia – zlatá ryža s vysokým obsahom železa a vitamínu A – spôsobuje u žien cysty na vajíčkovodoch.

Výsledky testovania vplyvu geneticky modifikovaných plodín na hospodárske zvieratá sú alarmujúce – už v tretej generácii sa objavuje nielen neplodnosť, ale aj množstvo mutácií. Hoci vedci oficiálne odmietajú pokusy na ľuďoch, zdá sa, že každý, kto vojde do obchodu potraviny, sa proti svojej vôli mení na laboratórnu myš.

Foto: archív
Foto: archív