Úvod Štýl Hit sezóny sú farebné pančuchy

Hit sezóny sú farebné pančuchy

Je tu jar a po chladných zimných mesiacoch začína hriať slniečko. Teplé počasie priam láka na zhadzovanie teplých vrstiev oblečenia a odhaľovanie nôh. Inšpirujte sa niekoľkými jarnými tipmi na krásne pančuchy.

Foto: archív
Foto: archív

Kým v zime sa často zaodievame do neutrálnych farieb, jar so sebou prináša vzory a kvetinové či motýlie motívy. Pásiky, štvorce a kosoštvorce zvýraznia siluety nôh, ak ich teda nemáte rovno tvarované, vyberte si radšej drobné vzory: kvietky, mašličky alebo čipkované motívy.

Foto: archív
Foto: archív

Hit sezóny sú farebné pančuchy. Tmavé šaty oživíte oranžovými pančuchami, kráľovská modrá sa hodí k zemitým farbám, béžovú osvieži zase červená a čiernu fuksiová.

Foto: archív
Foto: archív

Ak si netrúfate na odvážnejšie modely, pokojne siahnite po osvedčenej klasike – čiernych alebo telových pavučinkových pančuchách. Módni tvorcovia ich vyšperkovali zaujímavými detailmi.

Foto: archív
Foto: archív

Už niekoľko rokov sa tešia obľube aj legíny. Za zmienku stojí najmä vydarená imitácia džínsov – legíny sú v rovnaní s klasickými rifľami pohodlné, nikde netlačia a bez problémov ich zastrčíte aj do čižmičiek.

Foto: archív
Foto: archív