Juraj Blanár: Vstup Čiernej Hory do NATO treba zastaviť

Výber z verejnej Diskusie na palete na témy Má sa NATO rozširovať? a Súčasnosť a budúcnosť Severoatlantickej aliancie. Konala sa v bratislavskom Hoteli Tatra 11. novembra 2015 – hovorí nezávislý poslanec a podpredseda Zahraničného výboru NR SR Juraj Droba, poslanec NR SR za Smer-SD, podpredseda Zahraničného výboru NR SR a predseda Žilinského samosprávneho kraja Juraj Blanár a podpredseda Komunistickej strany Slovenska Jalal Suleiman.

4 komentárov

  1. V prvom rade treba zastaviť na Slovensku smerácku mafiu a zbedačovanie občanov SR a súdruh Blanár ty sa nestaraj do Nato ono vie čo má robiť.Smer je zločinecká mafiánaska organizácia a nie je to Nato,ale Smer na čele s Ficom!

  2. Nuž Macko Pu trafil si to mimo mísy… NATO iste vie co robit ved to ma nadiktovane z USA a su to zlocinci 1. triedy! Je chybou, ze tam sme! A praktiky ekonomiky na Slovensku nenastavil SMER ale praviciari, ktorých Ty iste zboznujes a volís, davno pred ním.

  3. Súhlasím s výrokom poslanca NR SR a predsedu Žilinského samospravneho kraja Juraja Blanára. Je to choré , aké štáty idú prijímať do Nato.

Comments are closed.