Úvod Kultúra Legendárna kapela Slayer už čoskoro v Bratislave

Legendárna kapela Slayer už čoskoro v Bratislave

Foto: archív

Slayer, Bullet for my Valentine a Unearth vystúpia spoločne v Bratislave. Trojica kapiel sa stretne na jednom pódiu 17. augusta 2016 v Aegon Aréne. Thrash-metalová legenda Slayer sa vráti do Bratislavy osláviť so slovenskými fanúšikmi 35 rokov na scéne a naživo predstaviť nový album Repentless. Z neho sa aj vďaka zaujímavým videoklipom už stihli uchytiť skladby Repentless a You against you.

Slovenskí fanúšikovia si môžu už teraz mädliť ruky na koncert Bullet for my Valentine. Kapela pôvodom z Walesu u nás ešte nikdy nevystupovala. Jedna z najrešpektovanejších metalcoreových skupín súčasnosti žne svetové úspechy najma vďaka skvelým, energickým vystúpeniam. K ich najväčším hitom, ktoré tiež zaznejú na bratislavskom koncerte, patria Tears don’t fall, Your betrayal alebo All these things I hate.

Tretím účinkujúcim budú americkí Unearth. Štvorica z Massachusetts je váženým reprezentnantom metalcore-u spoza oceánu. Vstupenky na všetky plánované podujatia Octopus promotion získate exkluzívne v sieti Ticketportal.