Úvod Politika Moslimskí prisťahovalci priniesli do Európy sexuálny terorizmus

Moslimskí prisťahovalci priniesli do Európy sexuálny terorizmus

Foto: archív

Líder holandskej krajne pravicovej Strany slobody (PVV) Geert Wilders vyzval na zatvorenie moslimských žiadateľov o azyl do utečeneckých táborov, čo by im malo zabrániť v páchaní sexuálnych zločinov. Mužských imigrantov totiž označuje za islamské bomby s testosterónom.

Varuje, že holandským ženám hrozí sexuálne obťažovanie, ak by sa utečenci voľne pohybovali na verejnosti, čo dokazujú napríklad udalosti v Nemecku počas silvestrovskej noci. Moslimskí prisťahovalci podľa neho priniesli do Európy sexuálny terorizmus, preto vyzýva na uzatvorenie vonkajších hraníc Európskej únie.

Kým budú hranice otvorené, riešením je podľa neho izolácia mužských imigrantov od väčšinovej spoločnosti. Aj keď Holandsko nie je obľúbená destinácia moslimských migrantov, ktorí aj naďalej prúdia do Európy, do novembra minulého roku bolo v krajine zaregistrovaných zhruba 54-tisíc žiadostí o azyl.

Nespokojnosť Holanďanov so zvyšovaním počtu migrantov vyniesla Wildersovu PVV na vrchol obľúbenosti a v súčasnosti dosahuje rekordnú popularitu v histórii svojej existencie.

Geert Wilders. (Foto: archív)
Geert Wilders. (Foto: archív)