Úvod Spoločnosť Nad Pohodou sa zmráka

Nad Pohodou sa zmráka

Foto: archív

Liberálna luza oslavuje. Na letisku v Trenčíne je už plne rozbehnutý 23. ročník festivalu Pohoda. Opäť sa na jednom mieste schádzajú tí, čo neznášajú normálnosť. Pohoda vraj odmieta aktívnych politikov. Jediný, kto má výnimku, je modla všetkých slniečkarov, súčasná žiaľ prezidentka Zuzana Čaputová.

Rovnako to bolo aj vlani. Vtedy dostal priestor na politickú prezentáciu a štvavú kampaň dnes už exprezident Andrej Kiska, známejší ako úžerník a podvodník z Popradu. Čo možno čakať od svätej Zuzany? Nič dobré. Ale decká budú nadšené z jej provokačných liberálnych rečí.

A o to ide, zblbnúť ich, aby ovečky poslušne hlásali to, čo chcú liberálne sily, mimovládky s pofidérnym zahraničným financovaním a politické strany stojace proti záujmom našej krajiny. Všetci tí, pre ktorých je normálnosť zlá, tí, čo túžia po tom, aby deti mohli vychovávať aj dvaja muži, pozývajú k nám hordy migrantov a chceli by, aby sme sa o nich starali ako o vzácnych hostí.

A ako sme sa posledný týždeň dozvedeli z komentárov a článkov niektorých „novinárov“, ani len malé deti nie sú pre nich dôležité a pokojne by ich vrhli do pazúrov pedofilov. S trochou škodoradosti možno povedať, že príroda slniečkarom nepraje. Podľa pohľadu z okna a predpovede ich čaká upršaný ročník. No čo, trocha dažďa a blata im neuškodí. Hriať ich môže iba tak nenávisť voči normálnosti, ktorú v sebe nosia.