Úvod ZO ZAHRANIČIA Pedofili na Dúhovom pochode v Prahe: Chceme svoje práva

Pedofili na Dúhovom pochode v Prahe: Chceme svoje práva

Foto: archív

Už po šiesty raz sa Československá pedofilná komunita oficiálne prezentovala na sprievode LGBTI komunít v Českej republike Prague Pride, teda ekvivalente Dúhového Prideu v Bratislave. Práve jedného z členov tejto komunity nedávno vyspovedal denník SME s tým, že je podľa neho potrebné byť k tejto zvrátenej sexuálnej menšine, ktorej praktizovanie je postavené mimo zákona, tolerantnejší.

Na oficiálnej webovej stránke organizácie sa uvádza, že pedofili svojou účasťou na Prague Pride „rovnako ako v predchádzajúcich rokoch chceli poukázať na to, že sú tiež sexuálnou menšinou, ktorej zástupcovia sa stretávajú s podobnými problémami ako LGBTI komunita“.

„Tento rok sme sa dohodli na tzv. letákovom variante osvety, tak ako to bolo v minulých rokoch, trochu sme však vylepšili ich dizajnový výzor. Boli dve verzie pre členov komunity a dve verzie pre podporovateľov komunity, viac-menej sa však rozdávali, ako to prišlo pod ruku – či už bol rozdávajúci pedofil, alebo nie.

Pre návštevníkov Prague Pride, ktorým sa naše informačné letáčiky dostali do rúk, sme pripravili špeciálnu tému na fóre – nezabudnite reagovať a oznámiť nám svoje dojmy!,“ píšu pedofili zúčastnení na sprievode LGBTI menšín.

Na svojich stránkach ešte pred pochodom uviedli, že ich osveta má zmysel, keďže polícia už nebojuje proti nim, ale ich chráni: „Osveta má zjavne zmysel – v roku 2014 boli naši účastníci na sprievode predvedení na podanie vysvetlenia, pretože vtedy bola polícia presvedčená, že pedofília je zneužívanie detí.

Tento rok je situácia iná. Polícia je už zjave oboznámená s tým, čo je pedofília a kto je to pedofil, a tento rok nás nebudú zatýkať, ale naopak, chrániť pred tými, ktorí by nám chceli ublížiť.“

Nezákonná pedofília sa aj formou začlenenia k ostatným sexuálnym menšinám bojujúcim za stále nové a nové legislatívne zmeny snaží o svoju akceptáciu a následnú dekriminalizáciu.

Na Slovensku túto Pandorinu skrinku otvára liberálny denník SME. Ten začiatkom júla priniesol sériu troch článkov zameraných na pozitívne vykreslenie pedofilov, ktorí vraj deťom zväčša neubližujú a zaslúžia si pochopenie spoločnosti.

Internetová verzia denníka priniesla na titulke rozhovor s pedofilným učiteľom, správcom stránky Československej pedofilnej komunity zúčastnenej na Prague Pride, a k tomu druhý článok s komentárom autora Jakuba Fila s názvom Aj pedofil má právo na život bez predsudkov a odsudzovania.

Foto: archív