Úvod Komentáre Prepustenie Daňa a Vaskyho je iba marketing liberálnych fašistov

Prepustenie Daňa a Vaskyho je iba marketing liberálnych fašistov

Dvojici vlogerov a publicistov súd zakázal po ich prepustení akúkoľvek publikačnú činnosť. (Foto: archív)

Po Slovensku behajú úderky liberálnych fanatikov, ktorí mlátia ľudí na ulici len preto, že sa nestotožňujú s ich slobodným názorom alebo presvedčením – naposledy sa takýto útok udial na pešej zóne v Trnave. Bol to atak liberálnych fašistov na spoluobčana s fyzickým poškodením zdravia a útokom na našu slobodu pohybu, slobodu prejavu a slobodu názoru – základným ľudským právam, patriacim každému.

Aj tu sa ukázala Božia prozreteľnosť, lebo každé zlo je na niečo dobré. Tieto indivíduá paradoxne potvrdili opodstatnenosť organizovania sa ľudí na zabezpečenie svojej aj kolektívnej bezpečnosti vo verejnom priestore, ak to nedokážu legitímne silové jednotky štátu. Napadnutým v Trnave bol totiž šéf Slovenských brancov.

Fyzické útoky na ľudí s opačnými názormi sú znakom, že demokracia je v ohrození;  že v kríze sú orgány štátu, ktoré majú chrániť bezpečnosť, zdravie a život každého občana bez rozdielu a zrejme už podľahli psychickému nátlaku a ideologickému zastrašovaniu, ktoré šíria aktivisti tretieho sektora a korporátne médiá, vydávajúce sa za slobodnú tlač a dokonca za celú občiansku spoločnosť.

Liberálni fanatici
Sme svedkami zletov politických fanatikov, hlásiacim sa k subjektom, o ktorých málokto vie, čo sú zač, ale ktoré sa chystajú prevziať moc. Vieme len, že sú tam osoby s problémom s drogami, so zákonom, s poriadkom, s osobnou integritou, orientáciou a aj s elementárnou morálkou.

A na ich čele stoja ťažkí milionári. Propaganda ich prerobila na slušných, na dobrých anjelov, ľudskoprávnych aktivistov, „expertov“ a vraj „nových“ politikov, ktorí prišli z budúcnosti a idú dokončiť zmenu Slovenska…

Zvoz ľudskej masy na demonštráciu „novej“ sily a na zastrašovanie iných na riadne ohlásených verejných podujatiach, dokonca s pripravenými kameňmi, to už je sofistikovane organizovaná politická kriminalita vo verejnom priestore.

Signalizuje, že tu máme dočinenia so spoločensky nezvládnuteľnými osobami, žijúcimi v chorobných predstavách svojich ideologických dogiem vrátane vlastnej výnimočnosti spasiť a viesť Slovensko. Máme dočinenia s fanatikmi, ktorí šíria nenávisť v mene údajného boja proti nenávisti a v mene uvoľnenia pozícií. Vidíme nielen zastrašovanie slabších pováh, ale aj prejavy generačného rasizmu.

Najhorší sú ambiciózni idioti s funkciou a fanatici-aktivisti s krvavými očami, pred ktorými sedí celý roj presstitútov.

Nad všetkým bdie George Soros, guru liberálnych fašistov… (Foto: archív)

(Mimochodom, za štýl ich písania a propagandy by sa nemuseli hanbiť ani bývalí komunistickí redaktori). Pretože dnes sa Sorosovmu stádu nenávistnou žurnalistikou a šírením “blbej nálady” podarilo tak znechutiť národ, že ľudia už ani nevnímajú rozdiel medzi grázlom, ktorého oprávnene uväznia za ekonomické delikty a medzi človekom, ktorému zatvoria ústa tým, že ho zatvoria za šírenie slobodného názoru.

Ten je pre systém liberálneho fašizmu nebezpečný v tom, že odhaľuje jeho praktiky a otvára ľuďom oči, aby videli, že ten „slušný“, progresívny, liberálny, globalistický gender kráľ je predsa nahý.

Totalita de facto
A kto sme „my“? Slušní národniari, patrioti, rodoľubi, konzervatívci, ktorí na rozdiel od Sorosových aktivistov tretieho sektora ľudské práva obhajovali už vtedy, keď liberáli schvaľovali „humanitárne bombardovanie“.

Prvými bojovníkmi za ľudské práva neboli liberáli, ani ľavičiari, ale konzervatívne, národne a kresťansky orientovaní slovenskí vlastenci, ktorí sa postavili už v roku 1945 proti nástupu komunistov a počas totality bojovali za slobodu človeka, aj národa. To oni založili Slovenské stredisko pre ľudské a národné práva.

Ľudskoprávnej agendy sa však aj vďaka finančným tokom zo zahraničia zmocnili politické občianske združenia. Táto farizejská sekta najnovšie schvaľuje aj zatváranie ľudí za prejavený názor, dokonca slobodných novinárov z alternatívnych médií. Jej úderky zakladajú zoznamy nepohodlných ľudí, organizácií aj alternatívnych médií (v ich poňatí „konšpiračných“).

Položme si otázku. Za čo na mesiac a pol sedeli za mrežami Martin Daňo a Rudolf Vasky?

Za „hrubú neslušnosť“! Áno, ľudia tu nadávajú na mafiánov, prokuratúra prepustí bývalého generálneho prokurátora, ktorého škanadalóznu nahrávku rozhovoru s exministrom financií pozná celé Slovensko, ale dvoch kritikov zhnitého systému za neslušné vyjadrovanie zatvoria do “chládku”.

Fakt, že to bolo v čase kampane a preto ich potrebovali eliminovať, je každému zrejmé. Aj ich prepustenie je len marketing, lebo im súd zakázal ich novinársku činnosť.

Môžeme mať o jej kvalite a štýle rôzne názory, mnohé z toho nemusíme akceptovať, ale to, čo si tento liberálny a sfanatizovaný a zideologizovaní systém dovolil, je už za hrubou čiarou a ani ich prepustenie ju nezmyjeu. Tvorí sa tu nový ostnatý drôt, za ktorým je totalita. Vlastne de facto sme už v nej.

Ľudskoprávnej agendy sa aj vďaka finančným tokom zo zahraničia zmocnili farizejské neoliberálne sekty, ktoré sa najnovšie transformujú do ambicióznych politických strán. (Foto: archív)

Realita: Politickí väzni demokracie
Iba totalita môže mať politických väzňov. Preto som nemohol mlčať a inicioval som otvorený list, ktorý sme ako vedenie Politických väzňov Protikomunistického odboja zaslali 13. januára ministrom vnútra aj spravodlivosti a žiadali o ich prepustenie.

Za podobnú žiadosť bola pred revolúciou v roku 1989 zaistená aj tzv. bratislavská päťka. Pohrozili sme, že o situácii na Slovensku a okolnostiach pripomínajúcich praktiky bývalého totalitného režimu, ktorý zatváral politických väzňov, budeme informovať našu medzinárodnú organizáciu INTERASSO v Berlíne a aj Radu Európy.

Aj exsudca Štefan Harabin oboch zaistených a internovaných rovnako označil za politických väzňov. Nakoniec, samotný Martin Daňo v liste z 21. januára, ktorý nám zaslal z nitrianskej väznice, napísal, že s Rudolfom Vaskym sú “väzňami svedomia”.

Naznačil zaujímavé okolnosti angažovaného zaistenia a uväznenia. Motívom by mohla byť snaha špeciálneho prokurátora namočeného do iných podozrení vykúpiť sa eliminovaním „triednych nepriateľov“ liberalizmu.

Z listu vyplýva ďalšia zaujímavá investigatívna okolnosť: údajné prepojenie hlavy špeciálnej chobotnice na Denník N.

Práve ten je éterom, kde sa zjavujú evidentné úniky z vyšetrovacích spisov a organizujú sa organizované poľovačky, čo bola rovnako účinná metóda angažovanej totalitnej tlače.

Preto by sme na takéto neototalitné praktiky mali byť citliví a vždy sa ozvať, keď začne systém prenasledovať niekoho z nás za názor. Pretože dôvod sa vždy nájde. Len zdravý sedliacky rozum a viera vo vyššiu spravodlivosť nás môžu zachrániť a ukázať, čo robiť, aby sme neprišli o milované Slovensko.

Nezabudnime, že vodcovia každej revolúcie ju najprv rozpútali, potom sedeli na revolučnom štábe a čakali, čo všetko rozvášnený dav fanatikov zničí. Neskočme im na lep a nezlomme to, čo sa už nebude dať zlepiť. Držme spolu a nik nás nepremôže!

(Autor je podpredsedom Politických väzňov Zväzu protikomunistického odboja a kandidátom na poslanca za SNS vo voľbách do NR SR)

Foto: archív