Úvod Spoločnosť Prvá obeť nastupujúceho multi-kulti na Slovensku?

Prvá obeť nastupujúceho multi-kulti na Slovensku?

Foto: archív

Polícia vyšetruje prípad vraždy a pokusu o ťažkú ujmu na zdraví. Incident sa mal odohrať po hádke o taxík počas v noci z piatka na sobotu na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave, kde v dôsledku bodného zranenia zomrel 37-ročný Branislav Balucha z Bratislavy a 33-ročný Ukrajinec bol zranený.

Páchateľa, ktorý z miesta ušiel, policajti zatkli pod neďalekou Michalskou bránou, údajne bol v dobrej nálade. Ide o Inda so slovenským občianstvom. Ako uviedla TV JOJ, Branislav Balucha bol podľa jeho priateľov nekonfliktný typ človeka a hádky sa vždy snažil urovnať.

Oznámenie o tom, že dvaja zranení muži ležia pri budove nemeckého veľvyslanectva na Hviezdoslavovom námestí, prijala polícia krátko pred 2:15 h. Záchranárom sa aj napriek snahe nepodarilo zachrániť život jedného zo zranených. “Bratislavčan bodnému zraneniu podľahol,” priblížila udalosť bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Druhého zraneného previezli na ošetrenie do jednej z bratislavských nemocníc. Policajné hliadky podozrivého muža v krátkom čase vypátrali a eskortovali na príslušný útvar Policajného zboru, uviedla Mihalíková. Tu sú s ním vykonávané potrebné procesné úkony. Policajný vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci trestného činu vraždy a pokusu o ťažkú ujmu na zdraví. Bližšie informácie k prípadu nie je podľa hovorkyne v súčasnosti možné poskytnúť.

Obeť nezmyselnej vraždy v centre Bratislavy: Branislav Balucha. (Foto: archív)
Obeť nezmyselnej vraždy v centre Bratislavy: Branislav Balucha. (Foto: internet)