Úvod Spoločnosť Ruskí „mužíci“ v Nemecku sa s drzými migrantmi nemaznali

Ruskí „mužíci“ v Nemecku sa s drzými migrantmi nemaznali

Foto: archív

Keď v Nemecku žijúca Ruska nedávno zaparkovala pred jedným z berlínskych obchodných centier, iste netušila, že onedlho pocíti blahodarné účinky západnej migračnej politiky na vlastnej koži.

Keď sa totiž vrátila z nákupov, v jej aute už sedeli traja počerní cudzinci. Šokovanej žene iba vecne oznámili, kam ich má odviezť. Nehla nimi ani dôrazná výzva, aby okamžite zmizli.

Pohodlne usadení vyčkali na políciu, ktorú Ruska privolala. Čo sa dialo potom, možno zlatými písmenami vytesať na mohylu nad prístupom západných bezpečnostných zložiek k občanom pri ochrane pred nelegálnymi privandrovalcami.

Namiesto rázneho zásahu muži zákona nadviazali zdvorilú konverzáciu s vyvrheľmi, ktorí sa dopustili v lepšom prípade vlámačky, v horšom pokusu o únos. Realita šokuje: ozbrojení oficiálni strážcovia nemeckého a západného poriadku poškodenej vodičke navrhli, odviezť cudzincov, kam si želajú: „Nemusíte sa báť, pôjdeme za vami (!)“

Zúfalá Ruska zatelefonovala manželovi, ktorý zalarmoval brata a ten strýka. Traja statní ruskí „molodci“ potom nemeckej polícii naživo predviedli, ako sa porátať s gaunermi. Troch „pasažierov“ vyvliekli za golier z auta a oplieskali o asfalt.

Foto: archív
Foto: archív

Tento príbeh začiatkom mesiaca na prednáške v Prahe vyrozprával ruský publicista a zakladateľ hnutia Antimajdan Nikolaj Starikov. Pred zdreveneným publikom dospel k pointe: „Tu máte ukážku, aký je rozdiel medzi neschopnou nemeckou políciou a pravým ruským chlapom.“

V reáli však ide o omnoho závažnejší rozdiel: medzi ochranou vlastných obyvateľov, ktorí políciu platia, a ochranou bruselskej politiky, ktorá ich vháňa do pažerákov vrelo vítaných migrantov.

Hovoriť pritom o neschopnosti je ešte komplimentom. Inak schopná nemecká polícia je totiž ochromená, v zásahu jej zväzujú ruky jasné inštrukcie, ktorými jej politickí lídri ordinujú zaobchádzať s kriminálnymi živlami v rukavičkách.

Sotva si potom možno prestaviť, ako mohli ochrániť stovky žien pri nedávnych silvestrovských útokoch v Kolíne nad Rýnom a ďalších nemeckých mestách. Napokon, útočníci sa vtedy policajtom jasne vyškierali do očí: „Nič nám nemôžete, pani kancelárka Merkelová nás pozvala.“

Policajti sú tak v pozícii hasičov, ktorým moc zakazuje hasiť „politický požiar“. A hoci si platíme sily, ktoré majú tento živel zmraziť už v zárodku, teda na hraniciach EÚ (Frontex), musíme platiť aj vlastných „hasičov“ na vlastných hranicach.

Musíme, aby aj nás nezachvátila táto divá pochodeň špinavého humanizmu a kozmopolitizmu. A aby sme vo vlastnej krajine nedopadli ako Ruska pre nemeckým nákupným centrom.

Foto: archív
Foto: archív

Prečítajte si aj:
Nemci posielajú Merkelovú na psychiatriu

18 komentárov

  1. Čo budú robiť naše štandardné systémové proeuróspke strany ak sa otočí vietor v Nemecku? Potom sa z nich stane národné povedomie a zoberú kotlebovi celú agendu. Zrazu podľa súčasného vzorca bude celá Európa fašistická.

  2. To mala vidieť aj naša vláda potom polícia a na takýchto migrantov a našich cigáňov konečne vytiahnúť iný meter. Aby sa policajt bál cigáňa to je hanba tejto polityky v európe.

  3. Maju nakopat rit tym hajzlom robia si co chcu dajte im nazrat dajte peniaze dajte ubytovanie a mi sa im podriadme lebo oni su chudaci na cestu daju 10000dolarov su to vydieracky hajzli ktori si nic nevazia nech sa prisposobia ked tu chcu byvat a mi ich mame lutovat? Nas kto polutuje ked nase rodiny tru biedu .5 clena rodina zije z minimalky

  4. Ivan a jeho pomoc stačila v 1968, spoléhat je třeba na vlastni lidi, okupant vždy bojuje za své zájmy – viz.Syrie. To pro ty míň chápavé. Merkelice taky koná ve svém zájmu, že to není po chuti ani Němcům, to ji zatím nevadí, nebo na to kašle!

  5. Nemáte pravdu o nemeckej polícii! Ak by nastala situácia, že my, Slováci alebo Česi, niečo také urobíme v Nemecku, určite by nás policajti zmlátili a zavreli. Stavte sa!

Comments are closed.