Úvod Kultúra S Chalúpkovom môžete vyhrať V.I.P. vstupenky na Bocelliho koncert

S Chalúpkovom môžete vyhrať V.I.P. vstupenky na Bocelliho koncert

Foto: archív

Slávny taliansky tenorista Andrea Bocelli vystúpi v nedeľu 19. novembra v Bratislave. Päťdesiatosemročný spevák, ktorý doteraz predal viac ako 70 miliónov zvukových nosičov so svojimi nahrávkami a jeho meno je súčasťou hollywoodskeho chodníka slávy, nepochybne vypredá Zimný štadión Ondreja Nepelu – a vy môžete byť pri tom.

Andrea Bocelli sa totiž rozhodol na bratislavský koncert darovať štyri voľné V.I.P. vstupenky. Chce tak zdôrazniť svoj pozitívny vzťah k Slovensku, kde má svojich priateľov. Vstupenky poskytol správcom čarokrásnej osady Chalúpkovo na Liptove, ktorej súčasťou je aj štýlová Zemianska kúria so skvelou reštauráciou.

Exkluzívne miesta v prvom rade môžete vyhrať, ak na facebookovej stránke Chalúpkovo k statusu o súťaži o V.I.P. vstupenky na Bocelliho koncert napíšete svoj komentár a uvediete v ňom meno priateľa (priateľky), s ktorým (ktorou) by ste na koncert išli.

Žrebovanie komentujúcich záujemcov o 2 x 2 voľné V.I.P. vstupenky bude už 15. novembra o 12:00 h, pričom mená výherov budú na stránke zverejnené o hodinu neskôr. Súčasťou výhry je okrem účasti na koncerte aj osobné stretnutie s Andrea Bocellim a spoločná fotografia so spevákom.

Ak teda chcete prežiť jedinečné hudobné momenty na koncerte Andrea Bocelliho s blízkym človekom, neváhajte: „lajknite“ FB stránku Chalúpkovo a pripíšte svoj komentár. Možno práve na vás čaká šťastie!

Chalúpkovo so Zemianskou kúriou pri Liptovskej Štiavnici. (Foto: archív)