Úvod Z DOMOVA SHO k festivalu Dúhový PRIDE 2020: Riešme to, čo trápi ľudí, a...

SHO k festivalu Dúhový PRIDE 2020: Riešme to, čo trápi ľudí, a nie nezmysly

Foto: archív

Podľa organizátorov online stretnutia Dúhový PRIDE 2020 sa problémy komunity LGBTI na Slovensku neriešia. V tejto súvislosti poskytlo svoje stanovisko médiám Slovenské Hnutie Obrody (SHO).

Iba pomätený človek chce riešiť neexistujúce problémy indivíduí, ktoré nevedia, čo od dobroty, tak sa na námestiach našich miest hrajú na psíčkov a mačičky, alebo na jednorožce či mimozemšťanov. Ide o demoralizáciu a liberalizáciu našej spoločnosti a umelé presadzovanie nadpráv jedincov, ktorí sú pre skutočný život nepoužiteľní, píše sa v stanovisku SHO.

Pre tieto problémové typy má SHO jeden odkaz: Potrebujete psychiatra a tvrdú disciplínu. Mentálne vyspelí jedinci, normálne žijúci homosexuáli sa nepotrebujú polonahí pretŕčať pod dúhovou vlajkou. Zrelí ľudia žijú slušne a vytvárajú hodnoty.

LGBTI agenda však rozdeľuje spoločnosť, rozdúchava zbytočnú nevraživosť a odpútava pozornosť od vážnych existenčných problémov. SHO sa ostro vyhraňuje proti rôznym vymývačom mozgov a je za zrušenie zahraničných mimovládok pôsobiacich na našom území.