Úvod Auto - moto Slovensko je svetový líder v počte vyrobených vozidiel na tisíc obyvateľov

Slovensko je svetový líder v počte vyrobených vozidiel na tisíc obyvateľov

Foto: archív

V roku 2015 sa na Slovensku vyrobilo rekordných 1 038 503 automobilov. Medziročne tak ich počet vzrástol o takmer 70-tisíc. Výroba áut tvorila vlani 44 percent celkovej priemyselnej produkcie v krajine a zároveň mal automobilový priemysel 40-percentný podiel na celkovom slovenskom exporte.
Vendita nuove magliette calcio e pantaloni calcio per adulti, bambini e donne outlet, comprare maglie calcio personalizzate
Equipaciones de Fútbol, en Décimas somos especialistas en equipaciones de fútbol para tu equipo o club, ofertas y descuentos para colectivos.
Slovensko je svetový líder v počte vyrobených vozidiel na tisíc obyvateľov. Ten sa medziročne zvýšil o 11 automobilov zo 179 v roku 2014 na 190 vozidiel v minulom roku. Automobilový priemysel na Slovensku aktuálne zamestnáva 125 848 ľudí, z toho 18 116 pracuje priamo u výrobcov automobilov a 107 732 je zamestnaných v subdodávateľskej sieti.
We are a professional cheap jerseys online store which is supplying you with the best NBA jerseys at cheap prices for all the seasons!