Úvod Politika SNS o Galkovi: Kde nabral odvahu ísť z Kauflandu na post ministra?

SNS o Galkovi: Kde nabral odvahu ísť z Kauflandu na post ministra?

Foto: Michaela Kolimárová

Národniari reagovali na vyhlásenie Ľubomíra Galka, ktorý nazval SNS bezcharakterným politickým subjektom. „My sme nikdy nemali záujem spoluprácu s liberálmi. Spokojne si nás môžu škrtnúť zo spolupráce,“ uvádza SNS po vyjadrení podpredsedu SaS Ľubomíra Galka. Ten vo svojom statuse na sociálnej sieti okrem iného napísal, že s bezcharakterným subjektom „sa nekoaluje“.

„Bezcharakterný politický subjekt treba poraziť na hlavu a poslať ho do izolácie. My to musíme po najbližších voľbách dať nielen bez Smeru a ĽSNS, ale aj bez SNS,“ zdôraznil Galko, pričom poukázal na situáciu v rezorte obrany, medzi farmármi či v RTVS.

SNS v tejto súvislosti Galkovi odporúča, že ak hovorí o charaktere, mal by sa pozrieť do zrkadla. “ Bezcharakterné je totiž zneužívať štátny odposluch, ako aj predať za pár eur samopaly. Slovenská národná strana sa pýta, kde nabral odvahu ísť z Kauflandu na post ministra obrany,“ píše v stanovisku SNS. Galkove vyjadrenia sú podľa národniarov plné zloby, neodbornosti a nenávisti.