Úvod Z DOMOVA Švec prirovnal zámer vlády očkovať ľudí neoverenou vakcínou k pokusom vojnového zločinca...

Švec prirovnal zámer vlády očkovať ľudí neoverenou vakcínou k pokusom vojnového zločinca Mengeleho

Róbert Švec. (Foto: archív)

Predseda Slovenského hnutia obrody (SHO) Róbert Švec považuje zámer očkovať obyvateľstvo neoverenou vakcínou proti koronavírusu za “novodobé šialenstvo a plánovanú genocídu ľudí”.

Vo svojom verejnom vyhlásení uviedol, že sa bude čudovať tým, čo si nechajú vpichnúť vakcínu, ktorá nie je dostatočne klinicky testovaná. ”A je úplne jedno, či je to vakcína zo západu, východu, severu alebo juhu,” dodal. Ako pokračoval, na to, aby sa vakcína mohla masívne používať, by jej testovanie malo trvať niekoľko rokov.

“A dnes chcú do nás novodobí sociálni inžinieri pchať vakcíny, ktoré sú vonku niekoľko týždňov,” upozorňuje Švec. Vládu Igora Matoviča a tých, ktorí jej pri zámere očkovať obyvateľstvo asistujú, preto považuje za pokračovateľov Josefa Mengeleho.

“Tento vojnový zločinec sa smutne preslávil aj tým, že počas holokaustu vstrekoval väzňom v koncentračných táboroch do tela rôzne neoverené ‘sajrajty’ a následne na nich robil pokusy,” pripomenul šéf SHO. On osobne odmieta účinkovať v nezodpovednom „koronacirkuse“.

“Nikoho neodrádzam od očkovania. Neskoro však budú ľutovať tí, u ktorých sa prejavia vážne vedľajšie príznaky po očkovaní. Ak mi bruselskí byrokrati bez očkovacieho preukazu zakážu cestovať v rámci EÚ, budem spoznávať krásy Slovenska s vedomím, že som si do tela nenechal vpichnúť jed. Svoje stanovisko nezmením, či už bude očkovanie dobrovoľné alebo povinné,” uviedol Švec.

Predseda Slovenského hnutia obrody i členovia jeho strany budú podľa neho v súlade s Ústavou SR pokračovať v nenásilnom občianskom odpore proti nezmyslom a nezákonným nariadeniam Matovičovej vlády.