Úvod Z DOMOVA Švec: Slovenské hnutie obrody má záujem spolupracovať s Milanom Uhríkom

Švec: Slovenské hnutie obrody má záujem spolupracovať s Milanom Uhríkom

Róbert Švec. (Foto: archív)

Predseda Slovenského hnutia obrody (SHO) Róbert Švec prejavil záujem spolupracovať s europoslancom Milanom Uhríkom, ktorý spolu s ďalšími podpredsedami Ľudovej strany Naše Slovensko a poslancami NR SR po nedemokratickej zmene stanov odišli z Kotlebovej strany.

Švec to oznámil na sociálnej sieti. “Som pripravený rokovať s Milanom Uhríkom. Moja ponuka na spoluprácu proslovenských síl a aj rozumných a zodpovedných aktivistov – politikov, ktorú som prezentoval v televízii Sloven, platí,” napísal Švec.

Pre portál napalete.sk potvrdil, že Uhríka kontaktoval prostredníctvom e-mailu. “V SHO veríme, že Milan Uhrík to myslí so Slovenskom úprimne a v prípade ak prejaví záujem o kooperáciu, môžeme sa stretnúť a začať diskutovať o spoločnom postupe vlasteneckých síl,” povedal.

V akej forme by sa mohla vzájomná spolupráca uskutočniť, záleží najmä od jeho záujmu a ochoty o tom vôbec diskutovať, poznamenal Švec. “Sme však presvedčení, že je aj v jeho záujme, aby mal náš národ, všetci lojálni občania našej vlasti a náš štát mal konečne normálnu vládu, pracujúcu a ochraňujúcu národno-štátne záujmy Slovenskej republiky,” doplnil šéf SHO.