Úvod Video Veci verejné: „Dankiáda“ alebo kde sú hranice podlosti niektorých médií

Veci verejné: „Dankiáda“ alebo kde sú hranice podlosti niektorých médií

„Dankiáda“ alebo hyenizmus Denníka N. Kedy zverejní Denník N korešpondenciu Aleny Zsuzsovej s Danielom Lipšicom, Jurajom Drobom, Richardom Sulíkom či Borisom Kollárom? Komu takáto podlosť najviac pomôže? Možno chceli Dankovi poškodiť, no v konečnom dôsledku mu môžu pomôcť.

Útok Zuzany Čaputovej na Andreja Kisku. Trestne stíhaný politik nemôže byť premiér a jeho podpredsedníčka ministerkou vnútra. Je to začiatok skrytej vojny medzi Za ľudí a PS /Spolu? Je jej skrytou aktérkou aj Zuzana Čaputová? Potvrdzuje sa známe politické stupňovanie nepriateľ, úhlavný nepriateľ, koaličný partner?

Čo je najväčšou traumou opozície? Keď sa dvaja bijú, tretí víťazí. Ak sa bijú PS/Spolu a Za ľudí, víťazí OĽANO, respektíve Igor Matovič. PS /Spolu a Za ľudí klesajú a Matovič rastie. Bude nakoniec Igor Matovič na čele opozičného pelotónu a ten, kto bude zostavovať vládu? Takýto scenár je nočnou morou opozície, boja sa ho viac než toho, že Smer znova vyskladá väčšinu. Matovič ako premiér, to je skôr scenár hororu. Bohužiaľ, Slovensku to naozaj hrozí.