Úvod Video Veci verejné: Kollárovo plagiátorstvo a Milanovej boj s Maticou

Veci verejné: Kollárovo plagiátorstvo a Milanovej boj s Maticou

Politickou top témou súčasnosti je plagiátorstvo Borisa Kollára. Koalícia otvorila Pandorinu skrinku. Celé to odštartovala Petra Krištúfková. Jej záujem o kandidovanie do novej, dosiaľ neexistujúcej funkcie vyvolalo také zdesenie, že dokonca aj vláde servilné médiá sa nezdržali a urobili všetko preto, aby ju zastavili. Karma je zdarma a teraz sa to prejavuje naplno: čo robili Andrejovi Dankovi sa im teraz vracia vrchovatou mierou.

Oficiálne sa Boris Kollár bráni tým, že zhoda je pod dvadsaťštyri percent, čo ho vraj kvalifikuje na uznanie, že ju získal legitímne. Nakoniec, keďže zásadný text, ktorý použil a necitoval, nebol v antiplagiátorskej datábaze, takže to nevyšlo hneď najavo.

Mimochodom, diplomovka Veroniky Remišovej neobsahuje ani jeden citát. Ako sa k tomu postavil Igor Matovič? Krajne pokrytecky. Borisa Kollára podrží. Andreja Danka však chcel zlikvidovať za každú cenu. Ale to vraj bolo v poriadku. Pritom aj spôsob, akým písal diplomovku Matovič je totálny škandál, ale presstitúti mlčia.

Únos štátu ako vyšitý, čítankové prevzatie moci. Kompetencia je nič, stranícka servilita všetko. Boj proti Matici je absurdný, idelologické nálepkovanie Slovenských národných novín neslýchané. Obvinenia na adresu najstaršej národnej ustanovizne Slovákov sú absolútne nepodložené. Ako si toto vôbec môže ministerka Natália Milanová dovoliť?