Úvod Ekonomika Z Bratislavy sa bude lietať do Moskvy denne, predaj leteniek už spustili

Z Bratislavy sa bude lietať do Moskvy denne, predaj leteniek už spustili

Foto: archív

Ruská nízkonákladová letecká spoločnosť Pobeda spustila predaj leteniek z Bratislavy do Moskvy a späť na letnú sezónu 2019. Dopravca potvrdil, že aj počas jari a jesene bude naďalej zabezpečovať denne, respektíve trikrát týždenne v lete, pravidelné lety medzi hlavnými mestami Slovenska a Ruska (letisko M. R. Štefánika a Vnukovo).

Dopravca zabezpečuje pravidelné priame lety z Letiska M. R. Štefánika do Moskvy-Vnukovo a spiatočne. Z Bratislavy do Moskvy a späť sa bude od začiatku letného letového poriadku, teda od 31. marca 2019, lietať do Moskvy sedemkrát týždenne. Denné frekvencie letov sú k dispozícii počas apríla, mája a od polovice septembra do konca októbra,“ uviedla hovorkyňa Letiska M. R. Štefánika Veronika Ševčíková.

Letenky si možno zakúpiť za ceny od 35 eur za jednosmernú letenku a od 70 eur za spiatočnú na webovej stránke www.pobeda.aero. Moskva sa v roku 2018 umiestnila na treťom mieste spomedzi najvyužívanejších letov z Bratislavy a späť. Pobeda, ktorá je dcérskou spoločnosťou skupiny Aeroflot, zabezpečuje pravidelné lety na trase Bratislava – Moskva a späť od decembra 2015 lietadlom typu Boeing 737-800 NG s kapacitou 189 miest.