Úvod Politika Začala sa manipulačná kampaň s cieľom ovládnuť aj parlament a vládu ultraliberálmi

Začala sa manipulačná kampaň s cieľom ovládnuť aj parlament a vládu ultraliberálmi

Koláž: redakcia napalete.sk

Eufória liberálnych síl z volebného víťazstva Čaputovej nestihla ešte ani opadnúť a výsledkami volieb posilnené prieskumné agentúry, liberálne médiá a iné protislovenské živly už spustili veľké manipulácie verejnej mienky s cieľom víťazstva ultraliberálnych protislovenských síl z Progresívneho Slovenska a okolia Kisku a jeho novej strany v parlamentných voľbách.

Medzi prvými s tým začala agentúra AKO, ktorá prišla v týchto dňoch s dvomi povolebnými parlamentnými prieskumami, ktoré jasne hovoria v prospech Kisku a progresívcov. Áno, ide o tú agentúru, ktorá Čaputovej pred voľbami v prieskume dávala 53 percent hlasov, teda o 13 percent viac ako v prvom kole získala. Prvý prieskum AKO sa však tento raz týkal súčasného militaristu okupujúceho Prezidentský palác, ktorý, ak by sa rozhodol založiť politickú stranu, mohol by podľa AKO získať až 40 percent voličov.

Z prieskumu totiž vyplýva, že jeho politický projekt by určite podporilo 9 percent opýtaných a 31 percent by ho volilo pravdepodobne, čoho sa hneď chopil samotný Kiska a súčet týchto čísel okomentoval slovami: „Cítim veľký záväzok. 40 percent ľudí si vie predstaviť moju ďalšiu angažovanosť v politike. Sľúbil som, že urobím všetko, čo je v mojich silách, aby po ďalších parlamentných voľbách malo Slovensko slušnú a spravodlivú vládu. A svoj sľub dodržím“.

To je však veľká lož, pretože do úvahy sa vždy berú len ľudia, ktorí sú s touto možnosťou stotožnení, teda v Kiskovom prípade 9 percent. Ďalším prieskumom, s ktorým prišla agentúra AKO, je prieskum preferencií politických strán, ktorý zasa ako druhú najsilnejšiu stranu po Smere so 14,4-percentnými preferenciami označuje koalíciu ultraliberálneho Progresívneho Slovenska a Beblavého Spolu. Agentúra AKO síce uvádza, že prieskum bol robený na vzorke tisíc respondentov, no neuvádza ich vek, čas, lokalitu a celkovú vzorku, z ktorej bol uskutočnený, čo je vždy určujúce.

Koláž: archív

Nech však už bol daný prieskum robený kdekoľvek a na akejkoľvek vzorke obyvateľov, jedno je isté: v týchto dňoch sa súšťa ďalšia veľká a lživá marketingová masáž Slovákov, ktorej cieľom je podobne ako pri Čaputovej na poste prezidenta dostať ultraliberálne antislovenské živly z Progresívneho Slovenska a Kisku s jeho novou stranou do parlamentu a vlády.

A očividne sa do toho začínajú naplno zapájať nielen prieskumné agentúry, ale aj liberálne médiá a iné protislovenské živly, ktoré začínajú týmto ľuďom a stranám poskytovať gigantický mediálny priestor. Všetko sa to deje s jediným cieľom – zmanipulovať slovenské obyvateľstvo v prospech ultraliberálnych strán, ktoré by vo voľbách získali pohodlnú väčšinu, ovládli vládne posty a premenili Slovensko na svoj obraz, respektíve na obraz svojich chlebodarcov z okolia štátnych elít USA.

Národ sa pri Čaputovej nechal oklamať, a to najmä preto, že ide pre mnohých o neznámu tvár a ľudia ju často vnímajú ako “čistú” osobu, no ak sa nechajú znovu oklamať aj pri usvedčenom daňovom, volebnom a pozemkovom podvodníkovi, potom si nič iné ako vládu ultraliberálnych Antislovákov nezaslúžia.

Aj keď prezidentské a parlamentné voľby nemožno porovnávať a rozdelenie preferencií je nakoniec vždy iné, ako sú očakávania agentúr a jednotlivých strán, v súčasnom období, plnom beztrestných manipulácií, je možné naozaj všetko. Dúfam však, že pri progresívcoch a najmä pri Kiskovi to dopadne inak, pretože minimálne túto persónu by mala mať väčšina občanov za päť rokov jeho protislovenskej činnosti už „prekuknutú“.

Záleží však aj na tom, ako sa pronárodné sily dokážu zmobilizovať, spojiť a kooperovať. Keď to ide pri ultraliberáloch, musí to ísť aj v národnom sektore. Prvé výzvy na zjednotenie pronárodných síl a rokovania spúšťa v týchto dňoch Slovenské hnutie obrody. Skúsme teda odložiť svoje egá a začať spolupracovať pre dobrú vec, pre vyššie dobro, pre záchranu nášho Slovenska. Ide tu totiž o našu vlasť, národ a najmä budúcnosť našich detí.

Foto: archív