Úvod ZO ZAHRANIČIA Safin: Správy o koronavíruse nie sú pravdivé, je to iba cesta k...

Safin: Správy o koronavíruse nie sú pravdivé, je to iba cesta k čipovaniu ľudí

Marat Safin. (Foto: archív)

V novembri 2000 bol svetovou tenisovou jednotkou, o necelú dekádu skončil aktívnu kariéru. Štyridsaťročný Rus Marat Safin sa potom venoval politike, po boku súčasného ruského prezidenta Vladimira Putina reprezentoval región Nižného Novgorodu. V týchto dňoch zaujal svojím názorom na pozadie vzniku pandémie

„Bill Gates ešte v roku 2015 hovoril, že nás čaká pandémia a vrahom bude vírus, nie jadrová vojna. Na ekonomickom fóre v Davose urobili simuláciu, ako to všetko bude prebiehať. Nemyslím si, že Bill Gates situáciu predpovedal, jednoducho o tom vedel,“ cituje Marata Safina ruský portál Sports.ru.

„Podľa môjho názoru správy o víruse, jeho pôvode a šírení nie sú pravdivé. Národ však verí všetkému tomu strašeniu, ktoré vidí v televízii. Niekto možno očakáva, že civilizáciu čaká zánik, no ja tomu neverím. Umiestnili celý svet domov pod zámok, takže všetko funguje. Jednoducho čoskoro budeme chodiť s čipom v tele,“ pokračoval víťaz Australian Open 2005 a US Open 2000.

Podľa Safina bol zámer dostať väčšiu časť obyvateľstva domov. „Myslím si, že sú za tým svetoví lídri, ktorí ovládajú ekonomiku a niečo také môžu urobiť celkom ľahko. To sú skutoční vládcovia peňazí, vládcovia sveta, dokážu ľahko pohnúť vecami. Môžeme ich nazvať akousi tieňovou vládou. Väčšina z nás ani nevie, že existujú. Rothschildovci či Rockefellerovci sú známe klany, ale niekto je za nimi,“ dodal Safin.

Amir Khan. (Foto: archív)

Ruský tenista nie je jediným športovcom, ktorý má na pandémiu podobný názor. „Nemyslím si, že to prišlo z Číny. To je klamstvo. Ľudia hovoria, že jedli netopiere a hady, vírus sa im dostal do tela a z toho to celé vzniklo.

Čo je to za kravinu? Vy tomu veríte? Ja nie. Koronavírus sem, koronavírus tam, asi ste už z toho všetkého unavení, tak ako ja. Nemyslíte si, že to má niečo spoločné s výstavbou 5G veží?“ prihovoril sa ľuďom vo videu známy britský boxer Amir Khan.

„Je to vyrobené človekom a rozniesli to z nejakého dôvodu. Môže to byť pre kontrolu populácie, aby sa zbavili mnohých z nás, najmä keď hovoria, že ohrozuje starých ľudí. Pozrite sa na tie veže, ktoré narýchlo postavili cez noc, kým ľudia nevychádzali von z domu,“ dodal Khan.

Pred telekomunikačnou technológiou 5G v celosvetovom meradle varujú alternatívne médiá i mnohí vedci. Ako keby sme boli vnútri mikrovlnnej rúry. Takto na nás podľa slov lekára Gabriela Counsensa, ktoré publikoval portál Natural News, pôsobí 5G sieť, nástupkyňa súčasnej siete 4G. “Je to pohroma, doslova vám to uvarí telo a mozog,“ povedal. Vedci upozorňujú, že elektrosmog z vysielačov 5G je vysoko karcinogénny.

Podľa informácií New York Times v USA zaznamenali už vyše 100 prípadov, keď ľudia telekomunikačné veže 5G signálu podpálili alebo inak znehodnotili. Svoje konanie zdôvodnili tým, že 5G sieť vysiela signály oslabujúce imunitný systém, vinou čoho je človek náchylnejší na vírus.