Úvod Spoločnosť Cieľ moslimov je viesť Európu k islamu

Cieľ moslimov je viesť Európu k islamu

Foto: archív

Nemci vraj potrebujú kurzy integrácie, aby sa lepšie asimilovali s islamskou kultúrou. Tvrdí to nemecká profesorka Annete Treibelová z univerzity Karlsruhe, presadzujúca heslo „Integračnú výučbu pre každého“. V Rostocku moderuje konferenciu o tom, ako naučiť Nemcov vítať moslimských migrantov a adaptovať sa na kultúrne zmeny.

Nemci by sa podľa nej mali pre multikulturalizmus vzdať svojej vlastnej kultúry. „Starším Nemcom doteraz napríklad vôbec nenapadlo, že ľudia s tmavšou pokožkou sú tiež Nemci a ovládajú dokonca aj miestne nárečia. Výraz cudzinec sa už nehodí,“ presviedča.

Väčšina moslimských migrantov zaplavujúcich Nemecko však netúži po integrácii do západnej spoločnosti, a týka sa to aj migrantov druhej generácie. Sú to síce Nemci, ale len občianstvom, nie kultúrou. V islame sú náboženstvo a politika také prepojené, že väčšina moslimov odmieta vzdať sa práva šaría, ktoré je však nezlučiteľné s kultúrou a ústavnými zákonmi západnej spoločnosti.

Foto: archív
Foto: archív

„Európa zostarla, upadá, a tak potrebuje ľudskú posilu… Vôbec ich nemotivuje súcit s Levantou, jej ľuďmi a utečencami… My ich však čoskoro z Alahovej vôle zadupeme do zeme,“ vyhlásil vrchný imám šejk Mohammad Ayed.

„Srdcia po celej Európe sú plné nenávisti k moslimom. Želajú nám smrť, ale stratili svoju plodnosť, a tak ju hľadajú v našich radoch. A my im tú plodnosť dáme. Vychováme s nimi deti a dobyjeme ich územie!“

Viacerí moslimskí migranti už priznali, že za ich útekom zo Stredného východu nie je vojna alebo ISIS, ale „poslanie“ viesť ľudí k prijímaniu islamu. V skutočnosti to neznamená nič iné ako islamizáciu Európy.