Úvod Politika Nela Lisková: Piráti sú Sorosova mládež

Nela Lisková: Piráti sú Sorosova mládež

Nela Lisková. (Foto: archív)

Česká pirátska strana (skrátene Piráti) je obdobou podobne zameraných politických subjektov, ktoré v posledných rokoch vznikli v Európe a ďalších krajinách sveta. Podľa ich predstaviteľov boli pirátske strany založené na odpor proti obmezovaniu základných občianskych práv vplyvnými lobistickými skupinami.

Hlavnou témou Pirátov sú informácie a ich zásadný význam v modernej spoločnosti. Zameriavajú sa najmä na občianske slobody, zdieľanie informácií, efektívne využitie technológií, ochranu súkromia, transparentnosť, priamu demokraciu a tzv. e-government. Súčasťou ich politickej agendy je aj snaha o dekriminalizáciu a legalizáciu niektorých drog. Piráti tiež plne podporujú európsku integráciu v rámci EÚ.

Česká pirátska strana sa v nedávnych parlamentných voľbách so ziskom 10,79 percenta hlasov dostala do Poslaneckej snemovne ČR, kde obsadili 22 kresiel. V povolebnom období odmietli vstúpiť do vlády Andreja Babiša a sú jej ostrými kritikmi. Pred pár dňami sa Piráti zviditeľnili mediálnym škandálom, keď vo svojom novoročnom internetovom spote neoprávnene použili logo slovenskej skupiny Elán, za čo kapela žiada odškodnenie.

Piráti (oficiálny názov Česká pirátska strana) sa v nedávnych voľbách dostali do Poslaneckej snemovne ČR. (Foto: archív)

Piráti majú v Českej republike mnoho odporcov. Na skryté ciele tohto politického zoskupenia v jednom zo svojich videí umiestnenom na sociálnej sieti upozornila česká podnikateľka a predstaviteľka rady Národnej domobrany Nela Lisková.

“Uvediem zásadné dôvody, prečo sa ‘dostali’ Piráti do parlamentu,” hovorí Lisková v úvode videa. Prvým dôvodom je podľa nej skutočnosť, že strana je súčasťou nadnárodnej organizácie riadenej americkou administratívou. “Jej zámerom je zničiť celú jednu generáciu, aby bol definitívne dokonaný cieľ likvidácie bielej, inteligentnej populácie, tak ako sa to deje vo všetkých štátoch EÚ. Piráti sú Sorosova mládež,” tvrdí Lisková.

Ako ďalší dôvod uvádza, že hra tejto strany na anarchiu je veľmi atraktívna pre mladých ľudí: “Tí sa prirodzene búria proti všetkému vrátane systému a toto Piráti využívajú vo svoj prospech, aby ich zmanipulovali pre svoje zvrátené ciele. Ich hlavným záujmom je zdegenerovať deti a mládež tak, aby sa z nich pomocou tolerovanej anarchie stali nesamostatne uvažujúci a rozhodujúci sa agresívni idioti.”

Piráti lovia najmä mladých voličov. (Foto: archív)

Za tretí dôvod, prečo sa českí Piráti “cez sfalšované nelegitímne voľby” ocitli v  parlamente, považuje Lisková fakt, že expanzia tohto typu strán súvisí s riadenou inváziou moslimov do Európy, čo Piráti podľa nej plne podporujú, za čo sú financovaní z najvyšších kruhov záujmových skupín.

“Cieľom týchto skupín je likvidácia bielej rasy v Európe a degenerácia hnedej rasy, ktorá má vzniknúť zmiešaním bielej a čiernej rasy. Jasným dôkazom je verejná podpora hnutia Antifa. Pirátske strany v jednotlivých krajinách vrátane českých Pirátov zastrešuje a koordinuje Medzinárodná pirátska strana. Ide o ľavicovú nadnárodnú organizáciu, ktorej prezidentom je moslim Guillaume Saouli,” ozrejmila Lisková. “Už si uvedomujete, kto a za akým účelom bol dosadený do parlamentu?” opýtala sa v závere videa predstaviteľka Národnej domobrany.

Nela Lisková: Prečo sa Piráti dostali do parlamentu