Úvod Politika Podpredsedovi Národnej koalície Martvoňovi poškodili dve desiatky bilbordov

Podpredsedovi Národnej koalície Martvoňovi poškodili dve desiatky bilbordov

Foto: internet

Podpredseda strany Národná koalícia Anton Martvoň, ktorý aktuálne kandiduje v májových eurovoľbách, čelí antikampani, pravdepodobne zo strany liberálnych kruhov. V Žilinskom kraji mu znehodnotili takmer dvadsať bilbordov, na ktorých prezentoval svoju kandidatúru.

Napríklad jeden z nich, umiestnený pod cestnou estakádou v Dolnom Kubíne, s heslom “Z EÚ nesmie prísť žiadna zmena, tradičnú rodinu tvorí muž a žena”, mu anonymné osoby prelepili nápisom “Aký bilbord, taký kandidát. Pod mostom!”

“Toto je akože tá mierumilovná politika liberálov, ktorí mi koordinovane poškodili v celom Žilinskom kraji skoro dve desiatky bilbordov primitívnymi heslami na čiernych nálepkách, a to cez veľkonočné sviatky! Takto reagujú na ľudí, čo bojujú za Slovákov a za tradičnú rodinu.

Takto sa mi akože vysmievajú, podobne ako jeden mladík na internete sa vysmieval národne orientovaným voličom, a ktorý chcel dať potom strieľať všetkých, čo nevolili Čaputovú,” reagoval na sociálnej sieti Martvoň.

Liberálom a progresívcom odkazujem, že Národnú koalíciu nezastavia. Od mája nastupujeme s ďalšou sériou bilbordov, pri ktorých na určitých miestach umiestnime aj fotopasce s cieľom chytenia páchateľov. A to, že tradičnú rodinu tvorí muž a žena, nezmenia. Vždy budeme proti adopciám detí osobami rovnakého pohlavia – najmä mužského,” uzavrel svoj status podpredseda Národnej koalície.

Anton Martvoň. (Foto: archív)